Uzavrite najvýhodnejšie poistenie s okamžitou platnosťou z ponuky všetkých poisťovní.

Poistenie auta: PZP, havarijné

Uzavrite najlacnejšie povinné zmluvné poistenie online >>> porovnanie cien PZP
Uzavrite najvýhodnejšie havarijné poistenie online >>> porovnanie cien havarijného poistenia

V ktorej poisťovni v Stropkove vám poistia vaše auto najlacnejšie? Prezradíme vám to za okamih, a bez starostí môžete uzavrieť povinné zmluvné poistenie alebo havarijné poistenie vášho vozidla priamo cez internet, bez potreby hľadania pobočky poisťovne. Neobmedzujte sa výberom a vyberte si z ponuky všetkých poisťovní.

Poistenie auta na jednom mieste, jednoducho za pár minút, výpočet ceny poistenia do 3 minút. Okamžitá platnosť povinného zmluvného poistenia  a k tomu bezplatný klientsky servis počas celej doby poistenia. Pohodlné uzavretie havarijnej poistky online.

Neváhajte, poistenie dojednáte jednoducho:

>>> porovnanie cien PZP

>>> porovnanie cien havarijného poistenia

  • dokladom o uzatvorenom povinnom zmluvnom poistení na území SR je tzv. biela karta (môžete ju získať a ihneď vytlačiť, ak uzatvoríte naše PZP cez internet

Havarijné poistenie kryje škody, ktoré nastanú na vašom vozidle, v závislosti od konkrétneho rozsahu poistenia. All-risk poistenie (plné kasko) kryje všetky štandardné riziká. Zvážte aj výšku spoluúčasti a možnosti pripoistení.

Odporúčame:

  • ak nemáte havarijné poistenie, zvážte možnosť rôznych pripoistení k PZP, medzi najčastejšie využívané pripoistenia patrí pripoistenie stretu so zverou, pripoistenie skiel vozidla a živelné poistenie